Click to play video
Trenerzy
Dla Kogo
Program
Webinary
SKONTAKTUJ SIĘ
O Programie

MENEDŻER LEVEL UP!

Przyspiesz rozwój kompetencji menedżerskich

Rewolucja technologiczna, dynamiczny krajobraz biznesowy, rosnące oczekiwania pracowników oraz ciągły nacisk na poprawianie efektywności to najważniejsze z wyzwań, z którymi mierzą się dziś menedżerowie. Kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie. Zgodnie z raportem World Economic Forum większość firm oczekuje rozwoju kompetencji pracowników w ciągu najbliższych 5-ciu lat. Jak zatem skutecznie rozwijać kompetencje menedżerów, aby weszli na wyższy poziom zarządzania?


Obejrzyj webinar podczas którego Renata Danielewicz i Tomasz Bereźnicki wraz z gośćmi dzielą się doświadczeniami: jakie kompetencje są niezbędne na różnych szczeblach kadry menedżerskiej, jakie są najskuteczniejsze narzędzia nowoczesnego zarządzania oraz jak je wykorzystać do rozwoju menedżerów.


Zobacz także, jak Program Rozwojowy Skuteczny Menedżer zmienia postawy i zachowania menedżerów oraz pomaga im bardziej świadomie i efektywnie zarządzać.

Z webinaru dowiesz się

Jakie kompetencje potrzebne są na różnych szczeblach kadry menedżerskiej

Dlaczego kompetencje kadry zarządzającej są tak ważne dla skuteczności funkcjonowania organizacji

Image

Jak świadomie budować odpowiedzialność i podział ról w organizacji

Jakie są najskuteczniejsze narzędzia nowoczesnego zarządzania

ImageImage

Jakie narzędzia wykorzystać do rozwoju menedżerów

Jak Program Rozwojowy Skuteczny Menedżer zmienia postawy i efektywność menedżerów

ImageImage

DLA KOGO

  • HR Menedżerów, HR Business Partnerów oraz pracowników Działów HR
  • kadry zarządzającej: dyrektorów, menedżerów, kierowników oraz osób zarządzających zespołami i procesami

WEBINAR PROWADZĄ

Renata Danielewicz

Executive Coach, trener oraz praktyk specjalizujący się w rozwoju Inteligencji Emocjonalnej u kadry zarządzającej. Prowadziła międzynarodowe projekty edukacyjne oraz opracowywała programy rozwojowe dla Liderów w globalnej organizacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowym zespołem.


Posiada certyfikaty: Executive Coaching (Marshall Goldsmith Stake Holder Centered Coaching), MBTI Step I & Step II oraz Inteligencji Emocjonalnej EQ 2.0 & EQ 2.0 F360.

Tomasz Bereźnicki

Praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w transformacjach Lean oraz w projektowaniu i ulepszaniu procesów. Doświadczony trener programów rozwojowych. Prowadzi szkolenia i coaching dla kadry zarządzającej na wszystkich poziomach organizacji. Entuzjasta ciągłego doskonalenia. Uważa, że przewagę konkurencyjną należy budować w oparciu o ludzi i procesy. Prezes Zarządu DPC Polska. Posiada certyfikat Six Sigma.

Tomasz Flakiewicz

Ponad 18 lat doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowiskach technicznych oraz kierowniczych – w głównej mierze jako szef jakości oraz szef zakładu produkcyjnego. Współpracował z wieloma klientami dla różnych branż, w tym dla wiodących producentów AGD, Automotive czy też w branży kolejowej. Posiada certyfikat Black Belt Six Sigma, miłośnik Lean Management i psychologii biznesu.

Manager prowadzący zespół obsługi Klienta w Maczfit. Od ponad 10 lat rozwija się w roli lidera, dzięki czemu może więcej zaoferować swoim zespołom. W pracy najważniejsze są dla niej relacje i zaangażowanie - to one pozwalają na osiąganie najwyższych celów, a każde nowe wyzwanie jest bramą do nowych doświadczeń.

Natalia Budzowska

Porozmawiajmy o rozwoju kompetencji menedżerskich

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Image
Icon Icon Icon

DPC Polska Sp. z o.o., ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa

www.dpcpolska.pl