Click to play video
Trenerzy
Dla Kogo
Program
Webinary
SKONTAKTUJ SIĘ
O Programie

Kompetencje liderów przyszłości

Jakie kompetencje będą niezbędne, aby skutecznie i efektywnie zarządzać

Największymi wyzwaniami dla obecnych i przyszłych liderów jest tempo zmian oraz złożoność stojących przed nimi zadań – wynika z raportu „Future Trends in Leadership Development”. Podczas webinaru Tomasz Bereźnicki przedstawia najnowsze wyniki badań dotyczące kluczowych kompetencji Liderów przyszłości. Pokazuje, jak budować model kompetencji w organizacji oraz jak rozwijać umiejętności i zaangażowanie liderów.


Podczas moderowanej dyskusji swoimi doświadczeniami w zakresie rozwoju kompetencji menedżerskich oraz zmian zachodzących w organizacjach dzielą się Monika Maćkiewicz, Agnieszka Szczęsna oraz Dawid Bieńkowski.

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Jakie kompetencje będą niezbędne liderom do skutecznego zarządzania w przyszłości

Jak budować model kompetencji w organizacji

Jak budować zaangażowanie menedżerów

Jak prowadzić proces rozwoju liderów

  • kadry zarządzającej: dyrektorów, menedżerów, kierowników oraz osób zarządzających zespołami i procesami
  • HR Menedżerów, HR Business Partnerów oraz pracowników Działów HR

DLA KOGO

KTO PROWADZI WEBINAR

Tomasz Bereźnicki

Praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w transformacjach Lean oraz w projektowaniu i ulepszaniu procesów. Doświadczony trener programów rozwojowych. Prowadzi szkolenia i coaching dla kadry zarządzającej na wszystkich poziomach organizacji. Entuzjasta ciągłego doskonalenia. Uważa, że przewagę konkurencyjną należy budować w oparciu o ludzi i procesy. Prezes Zarządu DPC Polska. Posiada certyfikat Six Sigma.

Monika Maćkiewicz

Konsultant, trener i mentor specjalizujący się w przywództwie, zarządzaniu Zasobami Ludzkimi, transformacji kultury organizacyjnej w oparciu o wartości oraz strategię Diversity & Inclusion. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Współpracuje z Uniwersytetem Harvarda oraz Uniwersytetem Cambridge. Mówca inspiracyjny i wykładowca akademicki. Założycielka ReJobs Recruitment Consulting oraz HR Club.

Agnieszka Szczęsna

Learning & Development Manager w IVY Technology, Akredytowany Coach ICF, Trener biznesu, Certyfikowany konsultant Mindsonar. 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Branży IT. Optymalizuje procesy oraz efektywność zespołów. Dąży do osiągania założonych celów strategicznych wpływając na rozwój i zwiększanie wyników finansowych firmy. Działa zgodnie z filozofią Lean Management. Od 5 lat związana jest ze szkoleniami i coachingiem. Prowadzi sesje life, biznes oraz team coachingu. Specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów oraz szkoleniach z zakresu szeroko pojętego przywództwa.

Dawid Bieńkowski

Human Capital Partner z 15-letnim doświadczeniem menedżerskim w międzynarodowych organizacjach. Wspierał globalne marki W USA, Chinach i krajach Europy w skutecznym realizowaniu ich strategii personalnej. Pełni rolę Human Capital Partnera w funduszu inwestycyjnym, gdzie aktywnie inwestuje kapitał i wiedzę w rozwój kilkunastu spółek portfela Warsaw Euquity Group. Wspiera liderów i startupy w ich dynamicznym wzroście. Jako założyciel i CEO www.mindshower.pl skraca drogę do rozwoju osobistego osób, które pragną się rozwijać, ale nie mają na to czasu.

Porozmawiajmy o rozwoju kompetencji menedżerskich

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Image
Icon Icon Icon

DPC Polska Sp. z o.o., ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa

www.dpcpolska.pl