Możliwość rozwoju to niezbędny element motywujący, podnoszący zadowolenie i lojalność pracowników.
Jest również kluczowym narzędziem zapewnienia odpowiednich kompetencji dla obecnych oraz przyszłych potrzeb organizacji. Obejrzyj webinar, podczas którego Tomasz Bereźnicki opowiada jak zbudować model kompetencji w organizacji, jak opracować proces rozwoju pracowników oraz jak rozwijać ich umiejętności i zaangażowanie.

Podczas moderowanej dyskusji swoimi doświadczeniami w zakresie efektywnego rozwoju kompetencji pracowników i menedżerów dzielą się Marta Kardas oraz Tomasz Flakiewicz.

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Jak zbudować model kompetencji w organizacji

Jak opracować proces rozwoju pracowników

ImageImage

Jak wdrożyć Indywidualne Plany Rozwoju

Jak stworzyć Matryce Kompetencji

ImageImage
  • HR Menedżerów, HR Business Partnerów oraz pracowników Działów HR
  • kadry zarządzającej: dyrektorów, menedżerów, kierowników oraz osób zarządzających zespołami i procesami

DLA KOGO

Jak stawiać cele rozwojowe i jak je weryfikować

Jaka jest rola HR w procesie rozwoju pracowników

ImageImage

KTO PROWADZI WEBINAR

Tomasz Bereźnicki

Praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w transformacjach Lean oraz w projektowaniu i ulepszaniu procesów. Doświadczony trener programów rozwojowych. Prowadzi szkolenia i coaching dla kadry zarządzającej na wszystkich poziomach organizacji. Entuzjasta ciągłego doskonalenia. Uważa, że przewagę konkurencyjną należy budować w oparciu o ludzi i procesy. Prezes Zarządu DPC Polska. Posiada certyfikat Six Sigma.

Tomasz Flakiewicz

Ponad 18 lat doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowiskach technicznych oraz kierowniczych – w głównej mierze jako szef jakości oraz szef zakładu produkcyjnego. Współpracował z wieloma klientami dla różnych branż, w tym dla wiodących producentów AGD, Automotive czy też w branży kolejowej. Posiada certyfikat Black Belt Six Sigma, miłośnik Lean Management i psychologii biznesu.

Marta Kardas

Blisko 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Oprócz rozwijania innych i pracy nad wzmocnieniem ich naturalnych predyspozycji pracuje jako psycholożka indywidualnie oraz z parami. Uważa, że każdy ma mocne strony, które należy sobie uświadomić i szukać możliwości korzystania z nich. Czerpie dużą satysfakcję z prowadzenia procesu odkrywania potencjału osób, z którymi pracuje, zarówno w ich życiu zawodowym jak i prywatnym.
Certyfikowana konsultantka narzędzia diagnostycznego Facet5.

Porozmawiajmy o rozwoju kompetencji menedżerskich

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Image
Icon Icon Icon

DPC Polska Sp. z o.o., ul. Puławska 303, 02-785 Warszawa

www.dpcpolska.pl